AKTUÁLIS INFORMÁCIÓK AZ ÓVODAI BEIRATKOZÁSRÓL

A koronavírus-járvány miatt kihirdetett veszélyhelyzet nyomán a 2020/2021-es nevelési évre történő óvodai beiratkozásokról a 7/2020. (III. 25.) EMMI határozat rendelkezik.
A jelenlegi rendkívüli helyzetben az óvodai beiratkozás e-mailen vagy telefonon keresztül történik.

• Amennyiben a szülő, törvényes képviselő a lakcímkártya alapján kötelező felvételt biztosító (körzetes) óvodába kívánja beíratni gyermekét, nincs teendője, mert a gyermek automatikusan felvételre kerül. Ennek ellenére tisztelettel kérjük, hogy telefonon vagy e-mailben vegyék fel a kapcsolatot velünk. A beiratkozáshoz szükséges iratok bemutatására a gyermek első óvodai nevelési napján kerül majd sor.
  • Ha a szülő, törvényes képviselő nem a kötelező felvételt biztosító óvodába szeretné gyermekét beíratni, akkor erre irányuló szándékát SZÁNDÉKNYILATKOZAT formájában e-mailben vagy telefonon az általa választott óvoda vezetőjének
                                        2020. április 2 – április 17. között
    kell eljuttatnia. A Szándéknyilatkozatban a kötelező felvételt biztosító óvoda (körzetes óvoda) nevét és címét kérjük megadni. A beiratkozáshoz szükséges iratok bemutatására a gyermek első óvodai nevelési napján kerül majd sor.

Körzetünket megtekintheti honlapunkon az Óvodai körzethatár menüpontban.

Abban az esetben, ha bennünket választ, az alábbi elérhetőségeken várjuk jelentkezését:

Szakácsné Nagy Zsuzsanna óvodavezető
szivovoda@szivovoda.hu
06-1-322-8628

A gyermek felvételéről legkésőbb 2020. április 30-ig döntünk, és erről írásban (e-mailben/postai úton) értesítjük a szülőket.

Felhívjuk a szülők figyelmét, hogy a 7/2020. (III. 25.) EMMI határozat értelmében kötelező felvételt biztosító óvodaként 2020. április 21-ig hivatalból felvesszük a körzetünkbe tartozó azon gyermekeket, akivel kapcsolatosan nem érkezett jelzés arról, hogy más óvoda felvette. Telefonon szívesen adunk felvilágosítást óvodai nevelésünkről hétköznap 8-16 között:06-1-322-8628

Várjuk jelentkezésüket!
A Szív Óvoda nevelőtestülete

Szándéknyilatkozat

Kedves Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket,
hogy a fenntartó önkormányzat rendelkezése alapján
óvodánk 2020. március 16-a hétfőtől határozatlan ideig,

a vészhelyzet feloldásáig zárva tart.

Azoknak a gyerekeknek akik szüleinek munkaköre és /vagy körülményei nem teszik lehetővé , hogy gyermekeik felügyeletéről gondoskodjanak, indokolt esetben ügyeletet biztosítunk az ügyeletes óvodában!
Az ügyeleti beosztás Terézváros Önkormányzat honlapján található meg, az ügyeletes óvodák, bölcsődék címszó alatt.

Megértésüket köszönjük! Vigyázzanak magukra és egymásra!

Szakácsné Nagy Zsuzsanna óvodavezető

Kedves Szülők!

Az Ajánlások fül alatt játékos ötleteket találnak gyermekeik számára, hogy könnyebben vészeljék át az otthon tartózkodást:)
Minden hétfőn meglepjük Önöket néhány újabb ötlettel.

A Szív Óvoda Nevelőtestülete

Óvodánk tagja az Örökös Zöldóvoda Hálózatnak